Hikayemiz

Rüyalar kadar inanılmaz ama gerçek kıyafetler.
sheshe

Moda dünyasının içinde kız çocuklarının hayallerindeki elbiseleri yaratmak için SheShe markasını kurduk ve farklı olma yolunda diğer markalardan ayrışmanın öneminin farkındayız. Benzersiz ve rahat tasarımları yaratırken de bir yandan da uygun fiyatlı kıyafetler üretmek için çok çaba sarf ediyoruz.

Amacımız diğer markalardan biri olmak değil, makul fiyat politikamız, kalitemiz ve tasarım gücümüzle kendimizi öne çıkarmak.

Detaylara verdiğimiz önem, sıradışı bakış açımız, hayalperest perspektifimizle birleşince SheShe Koleksiyonlarını ortaya çıkarmak daha da zevkli bir hale geldi.

Kız çocuklarının akıl almaz, renkli iç dünyalarını anlamaya çok önem veriyoruz. Bu sayede onları hayallerine bir adım daha yaklaştırabilmeyi ümit ediyoruz.

Müşterilerimiz bizim için çok kıymetli, her yeni geri bildirim bize yeni bir detay olarak geri dönüyor ve SheShe elbiselerini giyen kız çocuklarından, fabrikalara, tedarikçilere, tasarım ekibimizden, tüm çalışanlarımıza herkesin bu maceranın bir parçası olması gerektiğine inanıyoruz.

Rüyalar kadar inanılmaz ama gerçek kıyafetlerin keyifli günlere eşlik etmesini diliyoruz.