Kargo Teslimat ve İade işlemleri – SheShe

Kargo Teslimat ve İade işlemleri

KARGO VE TESLİMAT

Kargo hizmet sağlayıcılarımız MNG Kargo’dur. Kargoya teslim süresi sipariş tarihinden itibaren 3 (Üç) İş Günü sonundadırYeni İlkbahar/Yaz 2024 Koleksiyonu alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Yeni İlkbahar/Yaz 2024 Koleksiyonu dışında web sitemizden yapacağınız her alışverişinizde kargo ücreti 49.99TRY'dir. Ödeme sayfasında uygulanacaktır.

İADE İŞLEMLERİ

Almış olduğunuz ürünü, kullanılmamış, tahrip olmamış, etiketi koparılmamış olarak, orijinal ambalajında olması kaydıyla 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süre ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ürün iadesi yaparken lütfen ürününüzle beraber gelen iade formunu doldurunuz. Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü anlaşmalı kargo şirketimiz ile göndermeniz gerekmektedir, ücretsiz gönderim için kargoda cari kodumuzu belirtmeniz yeterlidir. Anlaşmalı kargo şirketleri dışında yapılan iade gönderimlerinde kargo gönderim ücreti göndericiye ait olup, bedeli ödenmemiş gönderiler tarafımızdan teslim alınmayacaktır.

İade Gönderileri MNG Kargo ile ücretsizdir. İade ürünlerinizi kuryeye teslim ederken firmamıza ait sözleşme kodunu belirterek iade işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. MNG Sözleşme kodumuz; 121201180

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Yapmış olduğunuz iadeler tarafımızca teslim alındıktan sonra iade süreci başlamaktadır. İadeler depo yoğunluğuna ve çalışma günlerine göre 7 iş günü içerisinde tamamlanmakta olup, bankanın müşteri kartına iade yansıtma süresi de bankaların tarafımıza vermiş olduğu bilgiye göre 3-10 iş günü içerisinde yansımaktadır. Bankaların iade yansıma süresine herhangi bir müdahalemiz olmadığını önemle belirtmek isteriz.

- Faturamı kaybettim, bu şekilde ürün iadesi yapabilir miyim?
Faturasını kaybetmiş olduğunuz ürünü değiştirmek üzere değişim prosedürlerine uygun olmak kaydıyla ürünü online siparişte kullanmış olduğunuz isim, fatura adresi, telefon numarası, sipariş numarası ve iade sebebini belirten bilgileri içeren bilgileri belirterek iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerde ve maskelerde iade & değişim yapılmamaktadır.